Miljoenenjacht-editie: nieuwe leden, afscheid en volop gezelligheid!
Wat een avond! De Miljoenenjacht-editie van dit jaar was weer een groot succes — spannend, gezellig en gevuld met verrassingen.
Ook dit jaar waren onze Jeugdprinses Loes en Adjudante Joes, samen met de jeugdraad, van de partij. Hun enthousiasme werkte aanstekelijk en met hun dans kregen ze de zaal meteen in beweging. Daarna werd er nog een leuk spel gespeeld, waarbij de sfeer er goed in bleef.
Ondertussen werd er buiten hard gewerkt om iedereen te voorzien van een heerlijk gebakken eitje of sappige burger. Dank aan alle toppers die dit mogelijk maakten — jullie zorgden voor de perfecte energieboost om de avond door te feesten!
Na dit gezellige moment hebben we ook stilgestaan bij een bijzonder afscheid.
Na 12 jaar trouwe inzet neemt Joep afscheid als raadslid. Hij sluit zich aan bij onze Oppers, waar hij ongetwijfeld met dezelfde betrokkenheid actief zal blijven. Ook Floyd gaat, na zijn jaren bij de Hoge Raad, verder als Opper. Mannen, ontzettend bedankt voor jullie inzet en enthousiasme door de jaren heen!
Daarnaast hadden we dit jaar ook enkele jubilarissen in ons midden. Tonnie Heerkens 33 jaar, Toon Bekkers en Anita Derks 22 jaar, Jan en Ingrid Kanters 22 jaar, Dirk en Henriette van Os 11 jaar, Rein en Ingrid Leenders 11 jaar, Geert en Marion Jansen ook 11 jaar. Zij zijn nogmaals in het zonnetje gezet en hartelijk bedankt voor hun jarenlange inzet en betrokkenheid bij onze vereniging.
En toen was het tijd voor hét moment van de avond: de onthulling van ons nieuwe stel!
Na een spannende zoektocht mochten we eindelijk bekendmaken wie zich aansluiten bij de Raad van Elf. En wat bleek? Een bekend gezicht binnen de club! De familie speelt al jaren met veel plezier bij de Krikkelblaozers, en hij zelf heeft ook een tijd meegespeeld. Daarom zijn we trots om te zeggen:
Ons nieuwe raadslid: Twan Rauh!
Samen met zijn partner Eline de Laat!
Van harte welkom bij de Raad van Elf, Twan en Eline — we kijken er enorm naar uit om samen met jullie een fantastisch carnavalsseizoen te beleven!
De avond werd afgesloten met een geweldige sfeer, een zanger die de stemming erin bracht en de heerlijke beats van DJ Cody. Het bleef nog lang gezellig.
Meer foto’s te vinden op onze website.

